Ракету “союз «прикрасили під хохлому на честь 800-річчя нижнього новгорода

14

Фахівці державної корпорації» роскосмос «нанесли на ракету-носій» союз-2.1 а«, яка буде використовуватися для виведення в космічний простір вантажного корабля» прогрес мс-18″, хохломські візерунки і присвячену 800-річчю нижнього новгорода символіку.

Зображення: роскосмос

” у зв’язку зі святкуванням в 2021 році 800-річчя нижнього новгорода, а також в рамках угоди про співпрацю держкорпорації «роскосмос» з урядом нижегородської області на дану ракету нанесена символіка святкування цієї події», — йдеться в повідомленні, яке було опубліковано на сайті «роскосмосу».

У повідомленні також сказано, що пізніше в тому ж монтажно-випробувальному корпусі була проведена збірка «пакета» (перша і друга ступені) ракети-носія «союз-2.1 б», яка буде задіяна для виведення на орбіту вузлового модуля «причал» разом з вантажним кораблем «прогрес м-ум». Згідно з наявними даними, запуск модуля “причал” повинен відбутися в кінці наступного місяця.

“після завершення складальних операцій спільний розрахунок фахівців держкорпорації” роскосмос «виконав перекладку» пакету ” на місце зберігання. Технологічні заходи виконані в монтажно-випробувальному корпусі технічного комплексу майданчика №31″, – сказано в повідомленні держкорпорації.

Що стосується самого вузлового модуля “причал”, то він розроблявся силами ркк» енергія ” ім. С. П. Королева. У конструкції модуля передбачені порти для прийому пілотованих кораблів «союз-мс» і вантажних кораблів «прогрес мс». Модуль “причал «буде зістикований з модулем» наука”, який став частиною міжнародної космічної станції в середині літа.