Realme watch t1 з захистом від води і nfc стоять $109

18

В рамках презентації нових продуктів realme показала розумний годинник watch t1. Вони захищені від води, підтримують безконтактну оплату по nfc, можуть локально відтворювати музику і оснащені цілим рядом датчиків для відстеження фізичного стану користувача.

У нових realme watch t1 1,3-дюймовий amoled-екран з високою щільністю пікселів 325 ppi і частотою оновлення 50 гц. Для кастомізації зовнішнього вигляду аксесуара користувачеві доступно більше 50 настроюються циферблатів. Корпус годинника виконаний з нержавіючої сталі, а дисплей прикритий загартованим склом gorilla glass. Крім того, годинник захищені від води і витримують тиск в 5 атмосфер.

Годинник вміє вимірювати частоту серцевих скорочень, частку кисню в крові, рівень стресу і якість сну. Вони також підтримують 110 спортивних режимів для відстеження фізичної активності під час виконання тренувань. Крім того, вони нагадують про необхідність пройтися після тривалого перебування на одному місці і дають поради по правильному диханню.

Завдяки вбудованому накопичувачу на 4 гб годинник може локально зберігати музику для відтворення через bluetooth-навушники. Також вони дозволяють управляти плеєром і камерою на смартфоні, відображати погоду, вхідні повідомлення та іншу інформацію. Ще в них є вбудований gps для визначення місця розташування і nfc для безконтактних платежів.

У китаї realme watch t1 будуть доступні за ціною $109.