Регіональне двомісне аеротаксі vt-30 компанії ehang представлено офіційно

21

На 13 — й китайській міжнародній авіаційній та аерокосмічній виставці (чжухайський авіасалон) компанія ehang представила свою нову розробку-двомісне безпілотне аеротаксі vt-30 для далеких перельотів. Стендові випробування vt-30 почалися в травні цього року. На черзі-польоти в автономному режимі без пасажирів.

Джерело зображення: ehang

Аеротаксі vt – 30 виконано за схемою планера з заднім штовхаючим гвинтом при наявності восьми двигунів і пропелерів на рамі, що забезпечує вертикальні зліт і посадку. За рахунок планера безпілотник на одному заряді батарей може долати до 300 км або триматися в повітрі до 100 хвилин.

Джерело зображення: ehang

Апарат vt-30 доповнить арсенал існуючих рішень ehang для повітряної міської мобільності. В активі компанії вже кілька років є вантажний дрон і двомісний дрон-аеротаксі ehang 216 для внутрішньоміських перельотів. З цього року на своїй новій фабриці компанія може щорічно випускати до 600 аеротаксі, що робить її першою в світі, хто почав серійно випускати подібні апарати.

1<&порівняно з численними проектами європейських і американських стартапів аеротаксі ehang виглядають як мопеди на тлі роллс-ройсів, але головне їхнє достоїнство в тому, що вони реально є і по-справжньому літають, тоді як конкуренти ледь готові приступити до випробувань прототипів і мають лише рендерами.