Реліз everspace 2 перенесено на 2023 рік, а рання версія скоро з’явиться в xbox game pass для пк

22

Студія rockfish games оголосила про те, що космічний екшен everspace 2 з’явиться в каталозі xbox game pass для пк. Крім того, вона розкрила дату виходу оновлення khait nebula в steam і перенесла повний реліз на початок 2023 року.

Джерело: rockfish games

” ми вже успішно співпрацювали, коли запускали оригінальну гру everspace в рамках бібліотеки [email protected] і в програмі xbox game preview «а її повна версія також увійшла в підписку game pass. Ми раді знову працювати разом з нашими друзями з microsoft над ще більш динамічним космічним шутером для платформ windows 10 і xbox, — розповів майкл шейд (michael shade), виконавчий директор і співзасновник rockfish games. – завдяки цьому космічні пілоти з підпискою game pass зможуть застрибнути в кабіну раніше за інших, а ми отримаємо додаткове фінансування для завершення сюжетної кампанії, зможемо збагатити ігровий процес після досягнення максимального рівня і продовжувати розсовувати рамки доступного на всіх платформах».

Everspace 2 з’явиться в підписці вже 21 жовтня. Це все ще версія в ранньому доступі. Вона містить три великі зоряні системи, більше 25 годин ігрового процесу і всі основні механіки.

Джерело: rockfish games

«у команди rockfish games за п’ятнадцять років набрався винятковий послужний список в області створення захоплюючих космічних шутерів з багатою візуальною складовою на всіляких платформах, і ми раді, що її новий проект, вже отримав високу оцінку, з’явиться на платформах windows 10, 11 і xbox, — додав кріс чарла (chris charla), глава програми [email protected] – краща в своєму класі графіка, захоплюючий ігровий процес шутера, орієнтованого на видобуток, космічні бої і дослідження, які легко освоїти, а також зручне управління клавіатурою і мишею або контролером, нарешті, відкритий підхід до розробки від талановитої команди ветеранів — все це робить everspace 2 ідеальним кандидатом в програму xbox game preview і підписку xbox game pass».

“експериментальний” реліз третього масштабного оновлення everspace 2 під назвою khait nebula відбудеться в steam 22 жовтня. Офіційний же випуск намічений на 3 листопада.

Нарешті, rockfish games оголосила про рішення відкласти прем’єру повної версії everspace 2 на пк і консолях xbox і playstation до початку 2023 року.