Remedy офіційно анонсувала alan wake remastered листом від сема лейка

64

Студія remedy entertainment, як і обіцяли інсайдери, анонсувала ремастер alan wake. Це зробив сценарист і творчий директор сем лейк (sam lake), який доклав руку до всіх проектів компанії.

Джерело тут і далі: remedy

У своєму листі для фанатів alan wake на порталі the sudden stop він подякував гравцям за постійну підтримку проекту протягом більше 10 років. Лейк зазначив, що рішення зробити ремастер засноване на великій любові шанувальників до гри.

«оригінальна гра була доступна тільки на xbox 360 і через кілька років вийшла на pc. Ми дуже раді, що у нас є можливість випустити ремастер для нового покоління. Я з нетерпінням чекаю ваших відгуків про alan wake”, – написав сем лейк.

Сценарист додав, що геймплей залишиться незмінним. Але графіка, сама модель алана уейк і ролики будуть поліпшені. У перевидання також увійдуть сюжетні доповнення the signal і the writer з аудіокоментаріями від розробників.

Реліз відбудеться цієї осені на pc (в epic games store), ps4, ps5, xbox one і xbox series. З чуток, вихід запланований на 5 жовтня.