Режисер “не час вмирати” назвав бонда шона коннері гвалтівником

22

Режисер нового фільму про агента 007 “не час вмирати”, кері фукунага, в розмові з сайтом telegraph назвав бонда зі старих картин про цього британського агента, якого тоді зіграв шон коннері, ґвалтівником.

кері фукунага: я не пригадаю, це в” кульової блискавки “або” голдфінгері ” є сцена, де герой шона коннері, по факту, гвалтує жінку? вона йому відмовляє і каже щось на кшталт: “ні, ні, ні”, а він просто такий: “так, так, так”. Сьогодні б таке не допустили.

Фукунага описував сцену нижче, яка була в “кульової блискавки”:

Деякі користувачі інтернету у відповідь на слова фукунаги згадали ситуацію з недавнього фільму “чудо-жінка: 1984”, де загиблий хлопець головної героїні, стів тревор, повертається до життя в тілі іншого чоловіка за її бажанням, після чого вони займаються сексом без згоди самого господаря тіла. У фільмі ніхто це згвалтуванням з боку диво-жінки не назвав, та й в реальності мало хто став висвітлювати цей сумнівний аспект сюжету. Чому режисер картини петті дженкінс зробила повернення героя кріса пайна саме в такому вигляді, хоча вона могла просто повернути хлопця диво-жінки в його ж тілі, а не в тілі якогось стороннього чоловіка-невідомо і дуже дивно.