Російські майнер скуповують ефективні в майнінг geforce rtx 2060s користуючись новорічними знижками

24

Через кілька тижнів топтання на місці біткоіни заворушився. Сьогодні його ціна вперше за довгий час перевалила за 51 000 доларів, але поки говорити про повернення до рекордних показників передчасно. Експерти побоюються заборони криптовалют в рф в 2022 році, а також посилення тиску на цифрові гроші з боку сша, що загрожує цілим спектром проблем для тих, хто довіряє свої гроші смарт-контрактам. Обстановка невизначена, тому ми вже другий тиждень фіксуємо падіння вартості відеокарт. Сьогодні ми розглянемо найбільш популярні моделі, які купували геймери і майнер 27 грудня.

Перш за все рекордсмен денного топа-geforce gtx 1050 ti, яка була куплена в кількості 37 одиниць. Потрібно розуміти, що мова йде про моторошно бюджетної моделі зі стоковими тактовими частотами, огидною системою охолодження і мінімальним запасом для розгону. Єдиний плюс-це відносно низька вартість, адже дешевше 25 000 рублів немає нічого більш швидкого. Ну а geforce gtx 1050 ti дозволяє запускати всі сучасні ігри і не важливо, що графіка буде не така красива, як на більш дорогих відеокартах.

Абсолютно несподівано на другому місці опинилася geforce rtx 2060 super. Поза всяким сумнівом геймери не будуть купувати таку відеокарту за 86 тисяч рублів, коли є більш продуктивна radeon rx 6600 xt за 76 тисяч. Єдине пояснення полягає у величезній різниці в хешрейті. Так, остання видає 32.5 mh/s, а geforce rtx 2060 super в стоковому варіанті легко підкорює 44.5 mh/s. Очевидно, що майнер не хвилює швидкість в іграх, адже є більш важливі показники.

А ось геймери купують geforce gtx 1650. 30% приріст продуктивності в порівнянні з geforce gtx 1050 ti дає про себе знати, але платити за таке диво технологічної думки доведеться 33 590 рублів. 27 осіб вирішили, що це вигідна пропозиція. Не будемо з ними сперечатися, адже відеокарта дійсно здатна вирішити проблему запуску сучасних ігор, хоча робить це і на середніх налаштуваннях графіки в 1080р.

А ось фанатів geforce gtx 1660 ti не так багато. Ще раз повторимося, що багатьом нашим читачам популярність даної відеокарти може здатися дивною. Особливо на тлі того, що більш швидкісна radeon rx 6600 коштує всього на 2000 рублів дорожче. Тут все так само просто, як і з geforce rtx 2060 super – майнінг. Фермери віддають перевагу geforce gtx 1660 ti, тому звертають увагу саме на неї, а не на неефективні в майнінг карти amd. Саме тому ні radeon rx 6600, ні старша модель з приставкою «хт», не викликає інтересу у майнер, а геймери в більшості випадків вважають за краще економні варіанти.