Російський інтернет – один з найнадійніших на планеті

251

Від автора: Рунет увійшов у світову трійку лідерів за відмовостійкості. Про це свідчать результати досліджень, проведених компанією «Qrator Labs».

Компанія «Qrator Labs», яка спеціалізується на рішеннях в області кібербезпеки, провела дослідження відмовостійкості всіх сегментів всесвітньої павутини. В результаті було встановлено, що найбільш надійними є мережі Великобританії та Сполучених Штатів. Трійку лідерів замикає Рунет.

Повідомляється, що під час дослідження були проаналізовані сегменти глобальної Мережі в 256 державах. Тобто у всіх країнах світу, де є доступ до інтернету. Експерти Qrator Labs шляхом аналізу з’ясовували, які наслідки принесе вихід з ладу кожного інтернет-провайдера, що надає свої послуги в конкретній країні. А також, яка частина «національної» частини Мережі стане недоступною для зарубіжних користувачів.

На останньому етапі порівняння всі сегменти сортували в залежності від того, наскільки знизиться інтернет-аудиторія країни з-за раптового відключення основного оператора. У Росії найбільшим провайдером є Ростелеком. При раптовому його відключенні доступ у всесвітню павутину втратять 5,5 % росіян.

Перше місце по надійності зайняла Англія. У разі виходу з ладу головного провайдера країни Virgin Media без інтернету залишилися б лише 3,4% жителів країни. У США цей показник становить 5%.