Росомаха проти шаблезубого в новому геймплеї marvel’s midnight suns

66

Firaxis games опублікувала новий ролик з демонстрацією ігрового процесу marvel’s midnight suns. Креативний директор джейк соломон і старший продюсер студії гарт деанжеліс більш детально розповіли про тактичні можливості гри. Гравців чекає інноваційна система бою, яку наочно показали на прикладі битви мисливця, росомахи і шаблезубого.

У marvel’s midnight suns будуть реалізовані всі здібності персонажів, які безпосередньо позначаться на їх здібностях. Росомаха відмінний боєць для передової лінії, володіючи потужною регенерацією і гострими клинками він може сіяти хаос в стані ворога. Проте для довгострокової битви йому буде потрібна підтримка союзників.

Нагадаємо, першим геймплей гри викликав дуже суперечливі відгуки від гравців. Фанати всесвіту marvel без ентузіазму зустріли супергероїв в тактичному геймплеї, а фанати покрокових битв вимагають продовження xcom.

Реліз marvel’s midnight suns залакований на наступний рік. Проект повинен вийти в березні 2022 року на пк, playstation 5, playstation 4, xbox series x|s, xbox one, nintendo switch.