Розробники battlefield 2042 розповіли, як будуть боротися з порушниками правил і чітерами

17

Ось уже пару років вся ігрова індустрія від малих проектів до кіберспортивних дисциплін намагається побороти проблему чітерів в онлайн-іграх. Судячи з результатів, зробити це не так легко, як здається: cs:go в буквальному сенсі кишить ними, особливо на початкових рівнях, а в battlefield 1 чітери трапляються стабільно кожні 3-4 гри. Нерідко порушники заглядають і в battlefield 5. В якості частих “гостей” вони також присутні в gta online.

battlefield 2042, як повідомляє dice – розробник гри, теж не буде стояти осторонь. Більш того, творці тайтла мають намір ввести жорстокі покарання по відношенню до всіх, хто захоче грати нечесно. Тих користувачів, які не одумаються і все-таки вирішать скористатися читами, чекає система easy anti-cheat (eac).

вона у багато разів поліпшить чутливість і буде блокувати будь-якого чітера через пару секунд після того, як він захоче легких фрагів. Як заявляють в dice, система дозволить заблокувати чітера перманентно і відразу на всіх доступних йому платформах. Попереджень і зняття бана теж не передбачили. Гравець, який включив чит, зможе скористатися ним тільки в перший і останній раз.джерело.