Розробники star citizen отримали від гравців більше $20 мільйонів на створення космосиму за один тільки листопад

40

Збори на розробку амбітного космічного симулятора star citizen прискорилися — один тільки листопад приніс в скарбничку cloud imperium games близько $20 мільйонів , а загальний лічильник станом на 2 грудня підібрався до позначки в $420 мільйонів .

Згідно з графіками cloud imperium games, найбільш охоче користувачі вкладалися в розробку гри в тиждень дня подяки і чорної п’ятниці — за цей період було зібрано понад $11 мільйонів. Найгіршим місяцем за останні півроку по зборах визнаний липень – він приніс лише трохи більше $2 мільйонів.

Незважаючи на те, що star citizen знаходиться в розробці вже близько 10 років, розробники поки не можуть назвати приблизні терміни повноцінного релізу свого амбітного проекту. Замість цього вони пропонують вкладникам доступ до альфа-версії, яка постійно розвивається і отримує нові функції.

У розробці також знаходиться самостійна одиночна кампанія симулятора під назвою squadron 42 , яка, за словами глави студії кріса робертса , зможе скласти конкуренцію таким іграм, як the last of us , god of war і red dead redemption 2 .