Safari позбавляється підтримки застарілих технологій

190

Від автора: в Apple відмовилися від підтримки браузером Safari технології Flash. В наступних версіях програми пріоритет буде відданий HTML 5.

У «яблучної» корпорації слідом за Google і іншими провідними видавцями ПО вирішили відмовитися від підтримки Flash. Тепер всі наступні версії браузера не будуть за замовчуванням підтримувати даний.

Замість цього (за замовчуванням) буде відображатися контент сайтів, розроблених на HTML 5. Показ і запуск елементів, створених з використанням Flash, стане можливим тільки після отримання на це дозволу з боку користувача.

Відмова розробників Apple від даної технології, перехід на «п’ятий гіпертекст» пов’язаний з його більш високою захищеністю. Відзначається, що відключення в браузері автоматичного режиму відтворення Flash істотно зменшить витрату енергії батарей портативних ПК.

Повідомляється, що найближчим часом «поступово» в Safari будуть деактивовані плагіни, які відповідають у браузері за підтримку за замовчуванням ще кількох «морально застарілих мов і технологій. Серед них: Java, QuickTime, Silverlight та інші.

Нагадаємо, що про повну відмову від Flash і перехід на HTML 5 в цьому році повідомили творці Chrome. А з січня 2015 у всіх відеоплеєрів YouTube використовується «п’ятий гіпертекст». Були оновлені версії плеєрів для IE (11 версія), Chrome, Safari 8 і Firefox бета-версії).