Samsung galaxy a02 отримав оновлення android 11 разом з фірмовою оболонкою one ui 3.1

16

Незважаючи на те, що до релізу нової операційної системи android 12 залишилися лічені дні, далеко не всі виробники смартфонів оновили програмне забезпечення своїх пристроїв до її попередньої версії android 11.

До них відноситься і такий гігант, як samsung, який, нарешті, випустив оновлення до цієї версії android для свого смартфона galaxy a02.

Йдеться про свіжу заводську прошивку з номером збірки a022gdxu2bui3 , яка вже почала надходити на смартфони в росії і деяких інших регіонах світу.

Разом з оновленням власники смартфона отримають нововведення з android 11 , а також свіжої версії її оболонки – samsung one ui 3.1 .

Це означає, що ви можете розраховувати на безліч нових функцій і поліпшень. Вони включає в себе новий інтерфейс, нові значки і віджети екрану блокування, покращене меню багатозадачності, обмін з оточенням, samsung free, eye comfort shield, видалення даних про місцезнаходження, більш зручне меню налаштувань, а також безліч інших функцій android 11.

Само собою, нова заводська прошивка принесе собою поліпшення в області стабільності і продуктивності, а також свіжий пакет виправлень безпеки від google.

Це перше велике оновлення смартфона, що вийшов на ринок в січні цього року з операційною системою android 10 на борту. І крім android 11, він може отримати ще одне або два оновлення android.