Samsung об’єднала підрозділи мобільних пристроїв і побутової електроніки

27

Південнокорейський конгломерат samsung electronics в останні роки управлявся силами відразу трьох генеральних директорів, і два з цих постів на цьому тижні були призначені нові управлінці. Попутно компанія об’єднала підрозділи, що відповідають за мобільні пристрої та споживчу електроніку.

Джерело зображення: samsung electronics

Посаду віце-голови ради директорів і одного з генеральних директорів займе хан чжон хі (han jong-hee), який до цього очолював бізнес samsung з виробництва дисплеїв і телевізійної техніки. До його заслуг керівництво компанії зараховує здатність samsung залишатися на вершині рейтингу виробників телевізорів протягом п’ятнадцяти років. Від обов’язків курирувати бізнес samsung з виробництва дисплеїв нове призначення хана чжон хі не звільняє.

Другим генеральним директором призначений кюн кі хен (kyung key-hyun), який раніше очолював підрозділ samsung electro-mechanics. Одночасно він буде курирувати роботу підрозділу з виробництва напівпровідникових компонентів. Кюн кі хен володіє досвідом керівництва в сфері виробництва твердотільної та оперативної пам’яті. У керівництві samsung попутно стався ряд інших перестановок, в американському представництві призначені два нових керівника. По всій видимості, на них буде покладено завдання розвивати місцевий бізнес з контрактного виробництва компонентів в техасі.

Віце-головою ради директорів samsung electronics також призначений чон хен хо (chung hyun-ho), який раніше брав активну участь у прийнятті рішень в загальному управлінні діяльністю конгломерату. Передбачається, що це призначення дозволить компанії більш швидко реалізовувати прийняті керівництвом рішення і виділяти необхідні на розвиток кошти.

Об’єднання двох підрозділів укрупнить бізнес компанії. Якщо на мобільному напрямку операційний прибуток samsung в минулому кварталі досяг $2,84 млрд, то споживча електроніка забезпечила в чотири рази менший операційний прибуток. У найближчі три роки samsung має намір інвестувати $206 млрд в перспективні напрямки бізнесу, а до кінця десятиліття розраховує стати найбільшим контрактним виробником чіпів, обійшовши в цьому статусі тайванську компанію tsmc.