Samsung спростував наявність виробничого браку в Galaxy Note 9

201

Напередодні швидкого початку продажів флагманського Galaxy Note 9 на території Росії і споживчих ринках інших країн з’явилася інформація, що поставила під сумнів якість збірки нового смартфона від Samsung.

Майбутні власники мобільного пристрою стали сумніватися у доцільності його придбання, після того як стали поширюватися відомості про наявність у ньому заводського браку.

Інформація про ймовірні проблеми зі смартфоном стала надходити від європейських і американських власників нещодавно придбаної новинки. Скарги з боку власників Galaxy Note 9 заполонили форуми виробника. Користувачі стали писати про те, що помітили в зазорі між металевим корпусом і захисним склом екрана незрозуміле світіння. Воно виявлялося в той момент, коли на дисплеї відображалася яке-небудь зображення.

Користувачі припустили, що сама збірка мобільного пристрою проведена неякісно, тому смартфон не захищений від попадання води через невеликий бічний зазор, через який видно світло від екрану. Проте раніше Samsung заявляв про наявність стандарту IP68 захисту від води і пилу для Galaxy Note 9, що дозволяє брати його з собою в басейн і навіть проводити зйомку під водою.

За словами представників Samsung, дала офіційне пояснення, жодного виробничого браку в смартфоні не існує, є тільки особливості його складання, із-за наявності яких відбувається віддзеркалення світла. Особливу конструктивне рішення модуля дисплея передбачає можливість поширення або відбиття світлового випромінювання від частин захисного скла. Особливо це впадає в очі, коли девайс використовується в темний час доби або при недостатньому штучному освітленні.

Виробник уточнив, що така особливість флагмана Galaxy Note 9 не має негативного впливу на його роботу і основні функції. Якщо точніше, то компанія не має наміру проводити заміну або здійснювати гарантійний ремонт мобільних апаратів при виявленні користувачами «невеликого зазору» між рамкою корпусу і склом, куди проникає частина світла від дисплея. За твердженням виробника, його там немає, тому корпус смартфона залишається захищеним від зовнішніх факторів.

Джерело: http://miranda.org.ua/