Samsung здав свої позиції в рейтингу найбільш продаваних смартфонів

98

Компанія Counterpoint Research, що спеціалізується на масштабних аналітичних дослідженнях, поділилася інформацією, які моделі смартфонів останнім часом вважаються найбільш затребуваними.

За основу бралися дані про ринкові продажі телефонів за травень 2018 рік. В черговий раз продукція Apple (хоча і не з флагманською моделлю) вийшла в лідери, випередивши ще одного серйозного гравця – Samsung.

Отже, отримані дані наочно продемонстрували, що найбільш розкуповується пристроєм став iPhone 8.

Як вважають аналітики компанії, восьмий Айфон виявився на гребені популярності завдяки активної рекламної кампанії в Європі та інших світових регіонах.

Зовсім трохи відстає від лідера смартфон Samsung Galaxy S9+, що розташувався на другому місці. Серед усіх пристроїв корейського виробника ця модель на сьогоднішній день вважається найбільш просунутою.

Замикає першу трійку знову продукція Apple. На третьому місці влаштувався iPhone X, що представляє вже флагманську лінійку компанії.

За ним з мізерно малим відставанням йде апарат китайського виробника — Xiaomi Redmi 5A.

Зайняти високу позицію пристрою допомогли активні інтернет-продажу в Індії, а також хороший імідж компанії-виробника в Китаї. На п’ятому місці йде знову представник «яблучної» корпорації — — iPhone 8 Plus.

Місяцем раніше в першій п’ятірці опинилися ті ж смартфони, однак їх розташування в рейтингу було іншим. Отже, у квітні лідерами продажів ставали Galaxy S9+ і акуратний S9, третє місце займав Айфон Х. Четверте і п’яте місця дісталися — iPhone 8 Plus і iPhone 8 відповідно. Таким чином, за останній період корейської Samsung не вдалося зберегти темпи продажів своїх флагманів.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/