Сервера в genshin impact: на якому краще грати

47

Як і в багатьох мультиплеєрних іграх, дані гравців genshin impact зберігаються на різних серверах. Це зроблено не тільки для зручності зберігання інформації профілю, але і щоб уникнути перевантаження і просідання пінгу в грі. У цій статті відповімо на часто виникаючі питання про ігрові сервери.

Які є сервера в genshin impact

Сервера гри розподілені на три основні регіони плюс так званий sar сервер (від англійського «special administrative region») для особливих регіонів китаю. При першому підключенні і реєстрації гра автоматично запропонує гравцеві найбільш підходящий варіант, виходячи з місця розташування, але можна вибрати сервер і вручну.

На даний момент розбивка серверів по країнах виглядає наступним чином:

 • європа. сюди входять австрія, бахрейн, бельгія, болгарія, хорватія, кіпр, чеська республіка, данія, фінляндія, франція, німеччина, греція, угорщина, ісландія, ірландія, ізраїль, італія, кувейт, ліван, люксембург, мальта, нідерланди, норвегія, польща, португалія , катар, румунія, росія , саудівська аравія, словаччина, словенія, пар, іспанія, швеція, швейцарія, туреччина, україна, об’єднані арабські емірати, об’єднане королівство, а також країни африканського континенту і середньої азії (близького сходу).
 • америка. за цим сервером числяться такі країни, як аргентина, болівія, бразилія, канада, чилі, колумбія, коста-ріка, еквадор, ель-савадор, гватемала, гондурас, мексика, нікарагуа, панама, парагвай, перу, сша, уругвай.
 • азія. охоплення сервера включає такі країни, як австралія, індія, індонезія, японія, корея, малайзія, нова зеландія, оман, сінгапур, філіппіни, в’єтнам.
 • sar. сервер для спеціальних адміністративних регіонів китаю: тайваню, гонконгу і макао.

Який сервер вибрати і на якому краще грати в genshin impact

Вибір ігрового сервера в genshin impact безпосередньо впливає на стабільність підключення і ігровий пінг, тому найкраще орієнтуватися на географічну близькість країни проживання до того чи іншого серверного регіону.

Для росії краще вибрати сервер ” європа»:

 1. переважна більшість російськомовних гравців вже грають на цьому сервері, тому вам буде легше знайти союзників для мультиплеєра;
 2. на європейському сервері немає заборони на використання кириличних знаків в імені гравця;
 3. часовий пояс європейського сервера збігається з часом в більшості міст росії (виняток становить далекий схід, якому час азіатського сервера буде ближче), що забезпечить своєчасне відкриття доступу до нових подій і оновлень гри.

Що таке час сервера в genshin impact

Щоденні завдання, елітні боси, асортимент магазинів і багато іншого скидається в грі кожен день в 4:00 ночі . Однак через різницю в часових поясах між регіонами світу це відбувається не одночасно, а за часом обраного сервера. на даний момент різниця в часових поясах виглядає наступним чином:

Оновлення серверів в genshin impact

Час скидання для всіх серверів базується в азії, там же, де знаходиться і офіс розробників. Це означає, що раніше всіх доступ до оновлень гри отримують гравці з цього регіону.

Як поміняти сервер в genshin impact

Для того, щоб поміняти сервер після вибору, досить вийти з гри і в меню завантаження вибрати новий сервер, але є один нюанс. У багатьох багатокористувацьких іграх реалізована функція перенесення не тільки свого профілю, але і прив’язаних до нього персонажів на інший сервер. Однак в genshin impact поміняти сервер таким чином не вийде: наприклад, якщо гравець захоче «переїхати» з європейського сервера на азіатський, його ігрові дані перенесені не будуть – історію доведеться проходити з нуля .

Чи можна грати на різних серверах в genshin impact

Гравець може грати в genshin impact на різних серверах, однак його прогрес буде зараховуватися для кожного сервера окремо . Тобто, якщо на європейському сервері у героя 28 ранг рівня пригод, а на азіатському – тільки 9, то цей прогрес не підсумовується.

Те ж саме стосується кількості розблокованих чотиризіркових і п’ятизіркових персонажів: наприклад, якщо на європейському сервері у гравця є дилюк, а на азіатському – ні, то пограти за нього з азіатського сервера не вийде .

У genshin impact не передбачена кроссерверная гра-тобто, ви не зможете грати зі своїм другом, якщо його персонажі числяться за сервером, що відрізняється від вашого.

Приватний сервер в genshin impact

В genshin impact немає поняття «приватного сервера», так як в налаштуваннях доступу гравець сам вибирає, кому відвідати його світ. Максимальна кількість гравців в кооперативі-4, включаючи господаря світу. Також можна налаштувати доступ таким чином, що запит на підключення зможуть відправляти навіть ті гравці, які не числяться у вашому списку друзів.

Дискорд сервер в genshin impact

У розробників genshin impact є офіційний discord-сервер, до якого вони запрошують приєднатися всіх гравців. На даний момент є всього два discord-сервера гри, але в перший заявки вже не приймаються, так як він переповнений.

Щоб приєднатися до discord-сервера гри, потрібно перейти за цим посиланням:

Помилка сервера genshin impact

Помилка сервера гри може виникнути з різних причин. Найбільш поширені з них:

 • нестабільне інтернет-підключення;
 • перевантаження сервера;
 • конфлікт встановлених файлів після оновлення (допоможе перевірка цілісності);
 • проблема з геолокацією (виникає, якщо використовуєте vpn);
 • некоректний запуск лаунчер.