Що належить bethesda roundhouse studios, схоже, працює над pvpve-грою на основі великої коміксової ліцензії

52

Нещодавно виявлені докази дозволяють припустити, що roundhouse studios , раніше відома як human head studios, працює над шутером від третьої особи, заснованим на великій коміксової ліцензії.

Як зазначив @faizshaikh7681, профіль linkedin розробника в roundhouse studios передбачає, що до закриття human head studios, команда розробників працювала над командним pvpve-шутером від третьої особи на unreal engine 4, заснованому на «великої комічної ліцензії». Короткий опис гри в профілі linkedin робить упор на» рух гравця, зброя, статусні ефекти, режими гри «і»ші для різних істот у світі”.

Цікаво, що в профілі іншого розробника roundhouse згадується, що ця неанонсована гра, розробка якої почалася в 2019 році, все ще знаходиться в в роботі, і в студії, схоже, в даний час працює більше 50 розробників.

Оскільки human head була закрита і перетворена в roundhouse studios, невідомо, чи знаходиться в розробці точно такий же проект, особливо з урахуванням того, наскільки розпливчаста інформація в даному конкретному випадку. Якщо це той же проект, ще невідомо, наскільки він змінився з тих пір.