Що таке it рекрутинг

4-5-2019

Что такое it рекрутинг
Школа IT – рекрутингу – це спільний проект Level Up з Indigo, одним з кращих рекрутингових агентств на українському IT – ринку.
Також хочемо вам порекомендувати it рекрутинг
А у зв’язку з популяризацією сфери зростає і кількість шукачів. І тут перед роботодавцями виникає питання: як не помилитися і найняти справжнього професіонала. Як знайти саме «свого» співробітника. У всіх великих компаніях цим займаються HR – менеджери, скажете ви. Але сфера інформаційних технологій має свою специфіку, і стандартні шаблони відбору персоналу в IT не ефективні. Тому в колах HRM виділилася окрема група – IT – рекрутери. Це особлива професія, яка вимагає розуміння нюансів і тонкощів IT, і наша мета – навчити вас цього.
Чому ви навчитеся в Школі ІТ – рекрутингу.
Успішно закривати будь-якої складності вакансії.
Для HR – менеджерів, які бажають змінити напрямок своєї діяльності. На курсі ІТ – рекрутингу вас навчають досвідчені експерти з рекрутингового агентства Indigo, представники якого входять в список топових HR – менеджерів у сфері IT за версією DOU.
Індивідуальна коуч-сесія з Ольгою Іванової протягом 3 – х місяців.
Види пошуку (активний і пасивний, пошук управлінського персоналу та хедхантинг). Як визначити рівень розробника нетехническому рекрутеру. Як отримати відповідь на лист. Телефонні переговори• Варто телефонувати програмістам. Як готуватися і проводити інтерв’ю. Як стати кращим рекрутером для замовника. Закриває вакансії з будь-якої точки світу — від Антарктиди до Японії. Вивела свою компанію в список 3 кращих IT – роботодавців в Україні за версією DOU. Передає технології і надихає на реалізацію рішень.
Працює у сфері ІТ – рекрутингу більше 8 років. me по інтернаціональному співпраці європейських компаній з розробниками. com, Travian Games, Lebara і багатьма іншими великими організаціями. Експерт з релокейту в IT – індустрії.
Випускниця самого першого курсу і надалі лектор Школи ІТ – рекрутингу протягом 5 сезонів. Досвідчений рекрутер і майстер сингу. Чемпіон телемаркетингу завдяки великому досвіду роботи в call – центрах телекомунікаційних компаній міжнародного рівня.
Ведучий рекрутинг – консультант в Indigo, має досвід роботи з релокейт вакансіями. Аня домагається закриття навіть найскладніших вакансій. Є організатором інтернаціональних анти – конференцій для IT – рекрутерів.
Воліє використовувати нестандартні методики в роботі. Розповість, як бути затребуваним фахівцем, навіть перебуваючи в чорному списку IT – рекрутерів.
Директор Школи IT – рекрутера, ватажок HR – IT спільноти HR – кухня. Вокалістка в музичній групі в IT. Відмінно розбирається у всіх процесах рекрутингу.