Щомісяця в dying light грають понад 500 тисяч гравців

18

Dying light 2 вийде в наступному році, але це не означає, що оригінальна гра стала менш популярною в наші дні. В інтерв’ю dualshockers розробники dying light згадали, що оригінальна гра як і раніше щомісяця приваблює тонни гравців. Говорячи про те, чи буде dying light 2 отримувати таку ж підтримку, як і dying light, розробники запевнили, що “цього разу по-іншому і бути не може”.

Щоб ще більше підкреслити своє бачення, розробники підкреслюють, що в оригінальній грі щомісяця грають понад 500 тисяч унікальних гравців, хоча це гра семирічної давності. За їхніми словами, розвиток відповідно до відгуків спільноти відіграє важливу роль у їхній стратегії, і шанувальники можуть очікувати того ж від dying light 2.

Те, що гра досі збирає такі значні показники, – вельми похвально. В основному це заслуга частого випуску оновлень у вигляді подій і dlc, що дозволило грі залишатися актуальною протягом тривалого періоду часу. При цьому, враховуючи, що dying light 2 вийде в наступному році, було б цікаво дізнатися, чи отримає оригінальна гра будь-якої контент, якщо взагалі отримає.