Сховище cru iosafe 1520+ не боїться вогню і води

24

Iosafe анонсувала мережеве сховище даних 1520 + nas, призначене для використання на критичних об’єктах, де високий ризик виникнення пожеж або затоплень. Рішення забезпечує найвищий рівень захисту даних у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В основу пристрою покладено процесор intel celeron j4125 покоління gemini lake refresh. Чіп містить чотири ядра без підтримки багатопоточності з тактовою частотою 2,0 ггц (динамічно підвищується до 2,7 ггц). Об’єм оперативної пам’яті ddr3l становить 8 гбайт. За охолодження відповідають два 120-мм вентилятора. Працює nas під управлінням synology dsm.

Джерело зображень: iosafe

Сховище допускає установку п’яти накопичувачів sff або lff з інтерфейсом sata 3.0. Максимальна “чиста” становить 70 тбайт при використанні жорстких дисків ємністю 14 тбайт. Можна підключити додаткові модулі зберігання, наростивши ємність до 210 тбайт. Також є два слоти m. 2 для кешуючих nvme ssd.

Стверджується, що новинка витримує півгодинне перебування у вогні при температурі до 840 °c (стандарт astm e-119). Крім того, пристрою не страшні занурення під воду, в тому числі солону, на глибину до 3 м на 72 ч. (захист ip68). Nas має металеве гніздо для замку kensington lock. Додатково можна придбати набір для кріплення сховища до підлоги.

Сховище обладнано чотирма 1gbe-портами, двома роз’ємами usb 3.0 type-a і двома портами esata для підключення модулів розширення. Габарити складають 406 x 483 x 534 мм, вага — приблизно 29 кг без встановлених накопичувачів. Йдеться про сумісність з windows, macos і linux. Ціна iosafe 1520 + nas становить від $2400 (без накопичувачів) до $12 тис. (з дисками сумарним об’ємом 70 тбайт). Гарантія становить 2 роки, причому в неї включені послуги з відновлення даних.

Новим авторам.