Штучний інтелект захопив сервіс Google Analytics

237

Від автора: для статистичного аналізу великих масивів даних в Google Analytics використовуються новітні алгоритми, побудовані на основі технологій штучного інтелекту. Завдяки чому на обробку Big Data йде менше часу.

Як повідомили представники зарубіжної компанії, зараз в аналітичному сервісі Google Analytics для обробки великих обсягів зібраної інформації застосовуються нові алгоритми. За своєю структурою і принципами роботи вони «впритул» наближені до штучного інтелекту (ШІ). Тепер для аналізу навіть величезних масивів статистичних даних системі сервісу потрібно всього кілька хвилин.

Зазначається, що завдяки використанню нових алгоритмів Google Analytics відображає всю статистику в інтерактивному режимі. Що, в свою чергу, дозволяє вебмайстрам і власникам сайтів швидше відреагувати на зміни критичних показників популярності ресурсів, скоригувати протягом проведених кампаній. А також підвищити рівень вхідного трафіку, що надходить з різних каналів.

На відміну від звичайних технологій використання ШІ підвищує не тільки швидкість обробки інформації, але й ефективність усього процесу за рахунок «самообучаемости» застосовуваних алгоритмів. Інструменти Google Analytics «підлаштовуються» під особливості аналітики конкретного сайту і в результаті видають більш точні статистичні показники.