Система Яндекс.Пошти тепер розуміє російські email

257

Від автора: поштові сервіси Яндекса і Google тепер підтримують кириличні символи в написанні email-адрес. Про це повідомляють «Известия».

Тепер користувачі Gmail і поштового сервісу компанії «Яндекс» можуть використовуватись у назвах своїх ящиків російські слова. Тобто електронна скринька в форматі «новгород@новгород.рф» буде коректно сприйнятий системою зазначених поштових сервісів.

Відзначаються, що користувачі інших поштовиків поки зможуть тільки отримувати листи з адрес, в яких російською вказані доменні імена. Наприклад, «новгород.рф». При цьому саме ім’я скриньки (частина адреси зліва від «собачки») повинно містити тільки арабські цифри та латинські літери.

Впровадженням підтримки на поштових сервісах стандарту Unicode займався Internet Engineering Task Force («Інженерний рада інтернету»), який був заснований в 1986 р. Напрацювання щодо реалізації підтримки стандарту рада представить у 2012.

Першою компанією, що заявила про підтримку кирилиці в email, став Google. Це сталося в минулому році. Але дана функція не була затребувана, оскільки в інтернеті не існувало сервісів, «вміють» коректно розпізнавати кириличні символи в імені скриньки. Тепер підтримку Unicode реалізував і Яндекс.