Скачати spotiflyer: скачати музику спотифай на телефон (повна версія) на андроїд

16

spotiflyer downloader – неймовірно корисне і єдине у своєму роді додаток, що дозволяє легко завантажити музику, пісні, альбоми та цілі плейлисти з популярного музичного сервісу спотифай, прямо на свій телефон або планшет андроїд. Програма знаходиться на стадії бета тестування, в ній бувають помилки, але в основному працює чудово.

коротка інструкція по роботі щоб завантажити музику з spotify в mp3 форматі потрібно зайти в офіційний клієнт спотифай, потім на проти потрібного треку натиснути три точки і вибрати поле поділитися. У вікні натискаємо скопіювати посилання, потім запускаємо наш даунлоадер spotiflyer, вставляємо її в поле для пошуку і тиснемо search.

Через мить відкриється віконце де буде знайдена ваша композиція, праворуч буде буде іконка зі стрілкою вниз, жмякаем її і чекаємо поки пісня завантажитися. Зберігаються пісні в каталог music в пам’яті вашого апарату. В налаштуваннях можна поміняти цей шлях на свій. Іноді при скачуванні пісні виникає помилка (прога в стадії розробки і доопрацювання), не турбуємося, просто ще кілька разів тиснемо іконку завантаження, поки не почнеться скачування.