Слух: ремастер alan wake анонсують наступного тижня

14

Після витоку базиданих epic games store, де обнаружілісьупомінанія ff7 remake і alan wake remaster, в тайванському онлайн-магазині rakuten з’явилося фізичне видання гри про пригодахпісателя, що намагається знайти свою зниклу дружину.

Як зазначив користувачtwitter під ніком wario64 alan wake remastered з’явилася в магазині rakuten разом з датою релізу гри – ремастер 5 жовтня. Також alan wake тизерить цільові платформи прийдешньої гри-це playstation 5, а також playstation 4 і xbox.

Alan wake remastered listed for oct 5th release (ps4/ps5/xbox) on rakuten taiwan https://t.co/qb4yofpqxbhttps://t.co/kybeonxeffhttps://t.co/padnyz1mme pic.twitter.com/883y2dhckd

— wario64 (@wario64) september 4, 2021

Варто відзначити, що офіційно alan wake remastered поки не анонсована, але старший аналітиккомпанії niko partners даніель ахмад відповівши на твіт wario64 натякнув на швидке оголошення гри, яке відбудеться наступного тижня. Не виключено, що він має на увазі презентацію sony, яка повинна пройти 9 вересня.

Оригінальна alanwake вийшла в 2010 році, і спочатку була ексклюзивом для xbox 360. Розробники визначили жанр гри як психологічний екшен-трилер, події якого відбуваються в американському городебрайт-фоллс. Головний герой трилера, письменник алан уейк,намагається знайтипропавшую дружину і стикається з надприродною темною сутністю, що опановує містом і його околицями ночами, задумала захопитипланету. Знаходячи розрізнені сторінки власного рукопису, уейк розуміє, що його пригоди підкоряються сюжету написаного ним самим роману.