СМС сервіс !!!!

1-20-2020
Картинки по запросу СМС сервіс !!!!

Ми використовуємо їх для того, щоб надати Вам більше можливостей при використанні сайту. для смс – розсилок по Україні ім’я відправника має відповідати ряду вимог. Планування розсилок на вибраний час і дату. Дізнайтеся про можливості сервісу mobizon.ua SMS більше. Вартість СМС залежить від суми поповнення. Чим більша кількість смс – повідомлень ви сплатили, тим дешевше вам буде обходитися кожне СМС. Відправлення від випадкового номера – дозволяє направляти СМС абонентам України без попередньої реєстрації імені відправника, але з його заміною на довільний номер телефону за оптимальною ціною (можна СМС, розглядаються операторами як міжнародні), доставка не гарантована. Маршрут без реєстрації імені – дозволяє використовувати персональне ім’я відправника без попередньої реєстрації його в операторів України.

Перед вибором даного варіанту впідправки необхідно подати ім’я відправника, яке ви хочете використовувати, на реєстрацію через особистий кабінет. Вибираючи цей варіант відправки пам’ятайте, що задане ім’я відправника буде автоматично підмінене на довільний номер телефону, тому ми рекомендуємо в тексті смс вказувати найменування та контакти відправника. Вибір даного маршруту – оптимальне рішення для тих компаній, які хочуть відправляти СМС з використанням персонального буквеного імені відправника без проходження процедури реєстрації імені. Для партнерів та реселерів ми надаються особливі умови. Підключитися до ePochta SMS і почати власну смс – кампанію дуже просто. Ввести номери телефонів / імпортувати базу одержувачів, текст повідомлення відправника, ім’я – назва компанії, призначити час відправки СМС розсилки: вмить або в будь-який інший момент часу.

Через наш сервіс масових смс – повідомлень ви можете надсилати будь-які СМС, крім спаму. Довгі смс можуть складатися з декількох частин. При розсилках по Україні ім’я відправника повинно відповідати ряду вимог: заборонено використовувати імена, що складаються ТІЛЬКИ з цифр, власні імена, зареєстровані торгові марки без надання документів, що підтверджують право на їх використання, занадто загальні імена, наприклад, SMS, test і т. Ми залишаємо за собою право блокувати такі повідомлення та особисті кабінети спамерів в нашому сервісі. Порядок узгодження імені відправника СМС українськими операторами на свята. Нашої компанії і мені особливо подобається користуватися послугами смс і поштових розсилок це зручно і вигідно. Але найбільше мені подобається як продумана сама система особистий кабінет і тд.