Snapdragon 8 gen 1 має гарячу вдачу — нові флагмани xiaomi 12 страждають від перегріву

27

28 грудня xiaomi представила нові флагманські смартфони. В ході презентації серії xiaomi 12 компанія заявила, що новинки отримали потужну систему охолодження з випарною камерою значних розмірів. По всій видимості, цього виявилося недостатньо, щоб уберегти високопродуктивний snapdragon 8 gen 1 від перегріву.

Джерело зображення: xiaomi

Згідно з першими стрес-тестами, практично відразу після запуску тестування gpu скидає частоти більш ніж на 40 %. Потім продуктивність трохи підвищується і тримається на рівні трохи вище 60% від пікового значення. Середній показник досягає позначки в 211 млрд операцій в секунду. Таким чином, свіжий флагман навіть трохи поступається минулорічному xiaomi mi 11, заснованому на snapdragon 888, у важких завданнях.

Джерело зображення: 4pda

Користувачі, які встигли протестувати xiaomi 12 pro, повідомляють, що у важких іграх пристрій забезпечує стабільні 60 кадрів в секунду лише перші півгодини. Після цього починаються відчутні осідання, а корпус смартфона нагрівається майже до 45 градусів за цельсієм, що позначається на комфорті його використання.

Джерело зображення: 4pda

Таким чином, xiaomi 12 pro навряд чи підходить на роль ігрового смартфона. Варто відзначити, що ранні тести moto edge x30, заснованого на snapdragon 8 gen 1, також вказують на те, що цей чіп не може довго забезпечувати максимальну продуктивність під високим навантаженням.