Сьогодні-презентація google pixel 6, смартфонів з фірмовими процесорами tensor і свіжим дизайном

33

Сьогодні ввечері компанія google проведе презентацію своїх флагманських смартфонів pixel нового покоління. О 20: 00 за московським часом будуть представлені базовий pixel 6 і більш просунутий pixel 6 pro. Трансляція заходу пройде на youtube-каналі google, її плеєр прикріплений нижче.

Джерело зображень: google

Насправді, вже давно відомо, як нові смартфони google будуть виглядати, і навіть частково відомо, що вони запропонують за характеристиками. І це офіційна інформація, а зовсім не з чуток, тому як ще в серпні google анонсувала фірмовий чіп tensor, який ляже в основу нових pixel, а заодно і показала самі смартфони.

У плані зовнішнього вигляду новинки досить сильно відрізняються від попередників, та й в цілому виглядають унікально. Двоколірні задні кришки, які будуть доступні в різних поєднаннях, і виділяється чорний блок камер, що має дещо незвичайну форму, дійсно звертають на себе увагу. Точні розміри новинок поки що названі не були, але, як і слід було очікувати pixel 6 pro дещо крупніше. З чуток, новинки отримають oled-дисплеї з частотою 120 гц.

В основу смартфонів серії pixel 6 буде покладено фірмовий процесор tensor — перша повноцінна однокристальна платформа google для смартфонів. Під час серпневого анонсу компанія не стала вдаватися в подробиці щодо характеристик нового процесора, обмежившись лише заявами про неймовірні можливості новинки в машинному навчанні і роботі з ші. За рахунок цього нові pixel зможуть видавати фотографії і відео найкращої якості. Власне, смартфони google вже давно виділяються потужними алгоритмами обробки фото і відео, які дійсно забезпечують хороші знімки і ролики.

Згідно ж чутками, чіп google tensor буде включати в себе вісім ядер, розділених на три кластери: одне максимально потужне ядро arm cortex-x1 з частотою 2,8 ггц, три продуктивних arm cortex-a76 з частотою 2,25 ггц і чотири енергоефективних arm cortex-a55 з частотою 1,8 ггц. Виглядає не дуже вражаюче, і навряд чи дебютний чіп google зможе потягатися з актуальними флагманами на кшталт snapdragon 888. З іншого боку, це лише чутки, і в реальності конфігурація новинки може виявитися іншою.

Що стосується інших характеристики, то за чутками, pixel 6 запропонує до 8 гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач ємністю 128 або 256 гбайт в залежності від конфігурації. Ємність батареї даного смартфона складе 4600 ма·ч.у свою чергу старший pixel 6 pro отримає до 12 гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач об’ємом до 512 гбайт. Ємність акумулятора складе 5000 ма * ч.в обох випадках основний сенсор тильної камери буде представлений 50-мп samsung gn1. У молодшої новинки камера буде подвійна, а у старшої — потрійна.

Згідно з останніми витоками, в сша смартфони google pixel 6 і pixel 6 pro будуть коштувати відповідно $599 і $898, що значно дешевше флагманських пропозицій конкурентів. При цьому європейські ціни, за неофіційними даними, будуть куди вище — €649 і €899 відповідно.