Sony і tsmc об’єднуються для боротьби з чіпом

24

В рамках контракту про довгострокове співробітництво між компаніями буде побудований новий напівпровідниковий завод. Запуск очікується в 2024році на території японії. Це має скоріше вирішити проблему глобальної нестачі напівпровідників.

Проект підприємства вже названий одним з найбільш амбітних і оцінюється в 800 мільярдів ієн (це трохи більше 7 мільярдів доларів). Точне місце для будівництва ще не визначено. Відомо, що це буде західна частина країни,а уряд країни висхідного сонця планує субсидувати фабрику, сплативши майже половину необхідної суми. Серед учасників значиться також компаніяdenso, що належить toyota group. Остання візьме на себе трудомісткий процесустановки обладнання.

Що цікаво, контрольнийпакет акцій підприємства залишиться у tsmc. Sony наполягає на тому, щоб компанія розмістилася поруч із заводом з виробництва датчиків зображення. Первимклієнтом може стати сама sony, оскільки на виробництві будуть випускатисясенсори для камер і смартфонів, а також автомобільні компоненти.