Square enix пояснила вибір хмарного формату для switch-версій kingdom hearts

30

Продюсер kingdom hearts ітіро хазама (ichiro hazama) в інтерв’ю порталу nintendo life прокоментував недавню новину про перенесення ігор рольової серії на nintendo switch в хмарному форматі.

Джерело зображень: square enix

За словами хазами, в square enix приділили багато уваги питанню про switch-версіях kingdom hearts: побачити франшизу на гібридній консолі хотіли не тільки фанати, але і режисер тецуя номура (tetsuya nomura).

«портувати ці проекти на nintendo switch було досить непросто з різних причин, включаючи обсяг пам’яті [консолі], але ми раді дебюту [серії на switch] завдяки хмарному сервісу», — заявив хазама.

У той же час від традиційного портування kingdom hearts на гібридну консоль nintendo в square enix, схоже, до кінця не відмовилися: «зараз розробка повноцінної версії не вирішена».

«ми вважаємо хмарну версію найкращим способом познайомити гравців nintendo switch з серією kingdom hearts, але завжди раді чути думку наших фанатів і вдячні їм за підтримку», — додав хазама.

Ігри серії kingdom hearts оповідають про сору і його друзів, які в ході своїх пригод опиняються в різних світах disney і pixar («історії іграшок», «короля лева» і так далі). Перша частина вийшла в 2002 році.

У хмарному форматі на nintendo switch планують випустити 10 проектів франшизи kingdom hearts. Вони будуть зібрані в три комплекти, придбати які дозволять як окремо, так і в складі нового видання.