Стали відомі результати тестів продуктивності рідкісної rtx 3080ti 20gb в майнінг криптовалюта

17

Близько тижня тому в мережі активно циркулювали чутки про якусь рідкісної ревізії відеокарти rtx 3080ti, оснащеної цілими 20gb відеопам’яті, які пізніше були підтверджені появою в моделі в асортименті деяких магазинів. Ось тільки для рядових геймерів даний графічний адаптер не представляє практично ніякого інтересу, так як вона не вміє нормально запускати ігри і 3d додатки, а єдиною доступною для неї сферою застосування є майнінг криптовалюта. Варто відзначити, що rtx 3080ti 20gb не торкнулися обмеження хешрейта, характерні для моделей lhr.

Автор youtube-каналу коля майнер зумів роздобути цю карту і протестував її у видобутку всіх популярних сьогодні альткоінов з алгоритмом консенсусу proof of work. Відеоадаптер тестувався в розгоні + 100mhz по графічному ядру і +1000mhz по пам’яті. У такому режимі роботи gpu видає цілком пристойні показники хешрейта на більшості відомих алгоритмів хешування. Але, втім, її результати все одно не дотягують до флагманської rtx 3090 і знаходяться приблизно на тому ж рівні, що і у звичайній rtx 3080 (без lhr). Всі результати тестів можна вивчити в наведеній нижче таблиці.

за результатами тестування можна зробити наступні висновки: при схоже з rtx 3090 ціною дана карта не здатна продемонструвати той же рівень продуктивності, а терміни окупності більше року роблять її покупку вкрай ризикованим заняттям. Через відсутність можливості нормально запускати ігри вона буде мати вкрай обмежений попит на вторинному ринку, що може бути досить значущим недоліком за умови переходу мережі ethereum на алгоритм proof of stake.