Стелс-хоррор gravewood high з’явився в ранньому доступі steam

28

Розробники з herocraft pc повідали причини для виходу гри в ранньому доступі

запуск двох публічних альфа-версій gravewood high показав нам, наскільки цінні і корисні відгуки гравців. Наша команда хоче створити найкращий, наскільки можливо, рогалик-хоррор і з вашою допомогою переконатися, що ми рухаємося в правильному напрямку.

У gravewood high стали пропадати учні, але чомусь ніхто з дорослих цього не помічає. Школа стала пасткою, і ваше завдання – з неї вирватися.але є проблема: по-перше, нутрощі будівлі перетворилися в справжнісінький лабіринт з головоломками, а по-друге – за вами женеться вчитель, спятивший господар цього місця.

особливості :

  • динамічне оточення кімнати школи змінюють розташування, а інтер’єр руйнується в процесі гри, кожен раз створюючи по-справжньому гостре і неповторне пригода.
  • підступний опонент в процесі проходження гри вчитель змінюється зовні і набуває нових здібностей, стаючи розумнішими і небезпечніше. Для перемоги недостатньо просто ховатися, треба перехитрити вчителя, знищуючи важливі для нього предмети і заманюючи в пастки.
  • таємниця, загублена в часі сюжет гри дозволить зануритися в антураж декількох знакових періодів історії, від культових 80х, до громадянської війни в сша.