Студія, відповідальна за pc-версію god of war (2018), також працює над god of war: ragnarok

20

Минулого тижня компанія sony несподівано повідомила, що велика god of war (2018) вже на шляху до pc і вийде 14 січня, з версією для steam і epic games store.

Спочатку фанати вважали, що студією, відповідальною за роботу над версією для pc буде santa monica, але це не зовсім так. Портування версії для pc було доручено компанії jetpack interactive, яка вже працювала над dark souls, nba live та іншими іграми.

Судячи з усього, santa monica буде стежити тільки за роботою jetpack interactive. Слідом за цією інформацією користувач форуму resetera виявив, що jetpack interactive також працює над god of war: ragnarok. Але неясно, над чим саме вони працюють, можливо, вони підтримують розробку версії для ps4 / ps5 або pc-версії god of war: ragnarok.

Багато геймерів з великим хвилюванням дивляться на роботу jetpack interactive над god of war (2018) і згадують pc-версію horizon zero dawn, яку також робила стороння студія, а сама гра вийшла з низкою проблем з оптимізацією, але все було виправлено в майбутньому guerrilla games.

У будь-якому випадку, студія, відповідальна за god of war: ragnarok – santa monica, і трохи підозріло, що студія, яка за pc-версією god of war (2018), також працює над сіквелом, можливо, це якась помилка, підтримка студії або що там ще.