Симулятор ферми farming life вийде на пк в steam 18 жовтня

9

Польський видавець gaming factory s. A . І ultimate games s. A. у співпраці з розробником pyramid games оголосили, що їх симулятор ферми ” farming life » вийде на пк в steam 18 жовтня 2021 року. У цьому «фермерському simcity» творці зосередилися на різноманітному і розслаблюючому ігровому процесі, даючи гравцям більшу свободу в управлінні фермою.

Farming life – це розслаблююча однокористувацька фермерська гра з ізометричною графікою, що поєднує в собі елементи симулятора ферми, економічної стратегії та ігор з будівництвом. Мета гравця-повернути сімейній фермі колишню славу. Саме гравець буде вирішувати, серед іншого, як розвивати ферму, у що інвестувати і які виробничі галузі ставити в пріоритет.

У farming life не буде браку у випадкових подіях. На життя фермера можуть впливати додаткові фактори, наприклад, кількість опадів вище середнього або лисиця, що полює на сільськогосподарських тварин. Творці також підготували, серед іншого, додаткові завдання, які гравець може виконувати для мера та інших жителів, а також елементи конкуренції з іншими фермами.