Tardigrada-місячний мотоцикл, створений за ескізами російського художника

27

За словами інженера ніко фон хукі з дрездена, малюнокросійського художника надихнув його на сміливий експеримент. Саме так почалася історія електробайка,що отримав назву «тихоходка».

В якості основи був обраний модульний електробайк cake ösa, виробництво якого розташоване вшвеціі. Акумулятор, система управління, двигун і маточини поставляютьсяшведской компанією stromer, а вершиною інженерної думки можна назвати електронне рульове управління. Повідомляється,що передню частину мотоцикла можна зняти за 2 хвилини, що робить пристрій простим для транспортування.

Колеса і покришки створені з вуглецевого волокна.шину можна надрукувати за допомогою 3d-принтера і встановити на алюмінієвий обід впольових умовах. Все це дозволило знизити вагу до мінімуму. Прототип лунногобайка названий tardigrade, що перекладається як тихохідка. Це крихітна істота, здатна виживати в найсуворіших умовах. Раніше вчені уженеоднократно довели їх неймовірні здібності, а в майбутньому є планиотправіть їх на марс.

В даний час байк знаходиться на виставці в музеї петерсенаї позиціонується як ідеальний засіб для пересування по лунномугрунту.