Telegram досяг 1 мільярда завантажень-популярність месенджера активно зростає

25

За даними дослідницької компанії sensor tower, популярний додаток для обміну миттєвими повідомленнями telegram увійшло в число програм, які були завантажені більше одного мільярда разів по всьому світу. Месенджер був запущений в кінці 2013 року, а поріг в мільярд завантажень подолав в минулу п’ятницю.

Theverge.com

Як і у випадку з головним конкурентом в особі whatsapp, найбільшим ринком для telegram є індія. За даними sensor tower, на другий за величиною інтернет-ринок у світі припадає приблизно 22% установок програми за весь час. За індією слідують росія та індонезія, на які припадає близько 10 і 8% відповідно. На 2021 рік припав період бурхливого зростання популярності месенджера. У першій половині цього року додаток було завантажено приблизно 214,7 мільйона разів, що на 61 відсоток більше, ніж за той же період минулого року.

Варто зазначити, що кількість установок не відповідає активній користувацькій базі telegram. На початку цього року у месенджера було близько 500 мільйонів активних користувачів на місяць. Пізніше стався сплеск числа завантажень, який збігався з негативною реакцією користувачів whatsapp на нову політику конфіденційності сервісу.

Telegram став п’ятнадцятим додатком у світі, яке було завантажено більше одного мільярда разів. Крім нього поріг подолали такі програми, як whatsapp, messenger, facebook, instagram, snapchat, spotify, netflix та інші.