Telegram обзавівся власним хмарою для зберігання файлів

109

Від автора: Telegram розширив можливості для користувача функціоналу сервісу хмарним сховищем файлів і новим розділом з наборами популярних стікерів. Про це повідомляється на офіційному блозі месенджера.

Тепер користувачі Telegram можуть зберігати свої файли в хмарі. Для їх завантаження до сховища потрібно скористатися спеціальним чатом, який стає доступним після вибору власного профілю в списку контактів. Також з чату можна відправляти повідомлення іншим контактам і переміщати файли з одного пристрою на інший.

В месенджері з’явився новий розділ«Trending Stickers»), в якому зібрані популярні колекції стікерів. Одночасно користувач може встановлювати не більше 200 наборів. При перевищенні даного ліміту відбувається заміщення старих колекцій на нові. «Витиснуті» таким чином набори переміщуються в розділ архівних («Archieved Stickers»).

Ще одним новим засобом, запущеним в Telegram, є превью груп. З їх допомогою користувач зможе переглянути статистику обраного для підписки співтовариства.

Додатково користувальницький інструментарій сервісу поповнився такими корисними функціями, як перегляд контенту, пропонованого для завантаження тих чи інших чат-ботом. А також вбудованим плеєром для програвання відео.