Telegram запустив тестування реакцій на повідомлення за допомогою емодзі-поки тільки в ios

26

Останнім часом месенджер telegram запропонував чимало нових можливостей для користувачів ios. Тепер платформа приступила до етапу тестування ще однієї функції — здатності реагувати на повідомлення користувачів за допомогою емодзі.

Джерело: pexels / pixabay. Com

Як повідомляє джерело в reddit, в бета-версії telegram для ios користувачі можуть відповідати на повідомлення в групах, не обтяжуючись набором текстів або навіть окремих слів. У їх розпорядженні з’явилося 11 емодзі – від знака схвалення (великий палець вгору) до сердечок і навіть набагато менш приємних картинок.

Так само, як і в imessage або instagram, в разі вибору окремого емодзі користувачі можуть побачити і анімовані зображення — інформація про тестування опублікована в одному з акаунтів reddit.

Повідомляється, що в групових чатах або каналах telegram користувачі можуть натиснути на повідомлення, щоб подивитися, які саме реакції користувачі залишили у відповідь на кожен текст. Втім, адміністратори зможуть або відключати використання реакцій взагалі, або активувати можливість реакції тільки певними емодзі.

Хоча функція поки виявлена тільки в бета-версії для ios, не викликає сумніву, що версія для android теж отримає таку затребувану можливість. За деякими даними, роботи над аналогічним інструментарієм ведуться і командою whatsapp.