Тепер Chrome підтримує Chromecast за замовчуванням

206

Від автора: в Chrome реалізований нативна підтримка технології Chromecast. До цього для передачі медіаконтенту з ПК, підключеного до Мережі, потрібна інсталяція окремого розширення браузера та ручна настроювання параметрів відтворення.

Тепер у стандартній версії Chrome підтримка Chromecast реалізована за замовчуванням. До цього для передачі відео з YouTube або іншого медіаконтенту на інший пристрій потрібна установка розширення Google Cast. Воно було випущено компанією близько двох років тому.

Спочатку нативна підтримка Chromecast була реалізована в липні поточного року в бета-версії браузера. Тепер ця функція доступна всім користувачам Chrome. Для її запуску потрібно увійти додаток і в основному меню вибрати пункт меню «Cast». Після чого можна здійснювати трансляцію відеоконтенту на будь-яке домашнє пристрій з екраном з підтримкою даної технології.

Представники компанії відзначили, що завдяки запуску нової функції користувачам Chrome більше не потрібно вручну возитися з налаштуваннями швидкості відтворення, якості та дозволу. Новий засіб автоматично встановлює оптимальні значення всіх параметрів.