Тепер у Telegram можна обробити фото з допомогою Prisma

282

Від автора: творці Prisma запустили бот свого додатку в Telegram. Надалі компанія планує реалізувати подібний функціонал в інших популярних месенджерах.

Як повідомив керівник компанії «Prisma Lab» Олексій Моїсеєнко, творці популярного додатка запустили (на його основі) чат-бота в Telegram. Планується, що найближчим часом подібні сервіси з’являться і в інших месенджерах.

Новий бот пропонує вибрати один з доступних фільтрів, а потім завантажити фото для обробки. Через кілька хвилин Prisma повертає користувачеві стилізований знімок. Якщо жоден з фільтрів не був обраний, то для обробки фотографії сервіс скористається засобом за замовчуванням.

Моїсеєнко зазначив, що зараз новий бот працює в тестовому режимі. Поступово його працездатність буде доведена до стабільною. Крім цього розробники компанії вже створили кілька аналогів Prisma-бот для інших месенджерів. Їх запуск відбудеться трохи пізніше.

Також Олексій повідомив, що наприкінці минулого місяця було зафіксовано черговий рекорд популярності Prisma. 28 липня додатком одночасно скористалися понад 250 тис. осіб. І це незважаючи на той факт, що компанія штучно стримує просування програми в Google Play.