Tesla намітила широкий реліз автопілота fsd beta 10.1 на 25 вересня

15

Наприкінці серпня ілон маск (elon musk) вже заявляв, що вихід публічної версії fsd beta 10 відбудеться протягом чотирьох тижнів, і зміна числового індексу програмного забезпечення символізує прогрес у навчанні нейронної мережі. На цьому тижні глава компанії додав, що fsd beta 10 вийде десятого вересня, а користувачі отримають доступ до fsd beta 10.1 двадцять п’ятого вересня.

Джерело зображення: electrek

Нагадаємо, fsd — це комплекс функцій активної допомоги водієві, який дозволяє автоматизувати управління електромобілем tesla в багатьох дорожніх ситуаціях. Таким чином, випробувачі з обмеженого кола автовласників отримають доступ до бета-версії 10 вже десятого вересня, а всім іншим власникам електромобілів цієї марки більш досконала бета-версія 10.1 стане доступна для скачування через інтерфейс бортової системи тільки 25 вересня.

Не можна стверджувати, що і цей термін стане остаточним, оскільки tesla неодноразово переносила випуск бета-версії fsd нового покоління для широкої публіки. Ілон маск недавно був змушений визнати, що попередні варіанти програмного забезпечення були далекі від досконалості, а саме завдання автоматизації процесу управління автомобілем виявилася набагато складніше, ніж уявлялося на початковому етапі. Американські регулятори нещодавно почали розслідування щодо tesla, розбираючи пару десятків інцидентів за участю електромобілів марки, які призвели до однієї людської жертви і принесли шкоду здоров’ю більше десятка людей. У всіх випадках було доведено, що в попередні зіткнення моменти засоби активної допомоги водієві були задіяні. Зростає кількість зіткнень електромобілів tesla з машинами спеціальних служб, що мають особливу світлотехніку і розмальовку кузова. Як правило, аварії відбуваються в темний час доби, а електромобілі tesla не можуть коректно розпізнати в стоїть на проїжджій частині спецавтомобілі перешкоду.