Тім кук пообіцяв жорстко розібратися зі зливами внутрішньої інформації з apple пресі — про це йдеться в злитій службовій записці

55

Внутрішні службові записки, що розсилаються співробітникам таких компаній, як microsoft, google, amazon і apple, постійно витікають в інтернет. Минулого місяця просочилася записка від віце-президента apple з програмного забезпечення, в якій він вітав співробітників із запуском функції сканування фото в icloud. Незабаром після цього компанія була змушена відкласти ініціативу. Тепер в інтернет витекла ще одна службова записка apple, від глави компанії тіма кука (tim cook).

Neowin.net

У новому документі, що просочився в мережу, генеральний директор apple тім кук заявив, що співробітникам, які зливають службові записки, не місце в компанії. Іронічно. Повний зміст записки виглядає наступним чином:

Дорога команда,

Було здорово поспілкуватися з вами на глобальному зборах співробітників в п’ятницю. Було багато приводів для святкування: від нашої чудової нової серії продуктів до виконаної роботи в області зміни клімату, расової рівності та конфіденційності. Це була хороша можливість поміркувати про наші численні досягнення і обговорити те, що у вас на думці.

Я пишу сьогодні, тому що, як я чув, багато хто з вас були неймовірно засмучені, дізнавшись, що зміст зборів просочився в змі. Це сталося після запуску продуктів, коли частина наших оголошень також публікувалася в змі.

Я хочу, щоб ви знали, що я поділяю ваше розчарування. Ці можливості для взаємодії в команді дійсно важливі. Але вони працюють лише тоді, коли ми впевнені, що вміст залишиться всередині apple. Хочу запевнити вас, що ми робимо все, що в наших силах, щоб виявити тих, хто зробив злив. Як ви знаєте, ми не допускаємо розголошення конфіденційної інформації, будь то характеристики продукту або деталі конфіденційної зустрічі. Ми знаємо «що» витоки ” походять від невеликої кількості людей. Ми також знаємо, що людям, які зливають конфіденційну інформацію, тут не місце.

Я хочу подякувати вам за все, що ви зробили, щоб наші продукти стали реальністю, і за все, що ви зробите, щоб вони потрапили в руки клієнтів. Вчора ми випустили ios 15, ipados 15 і watchos 8, а п’ятниця ознаменує момент, коли ми поділимося деякими з наших неймовірних нових продуктів з усім світом. Немає нічого кращого за це. Ми будемо продовжувати оцінювати наш внесок у життя, яке ми змінюємо, у зв’язку, які ми підтримуємо, і в роботу, яку ми робимо, щоб зробити світ кращим.

Спасибі,

Тім.

Зі змісту записки неясно, які методи розслідування будуть використані для виявлення винних у витоку внутрішньої інформації. Тим не менш, з формулювань, які кук використовує в записці, стає ясно, що apple прийме жорсткі заходи проти порушників.