Творці abandoned озирнулися на рік, що минає і розповіли про плани на 2022-й

24

Розробники шутера з хоррор-елементами abandoned з нідерландської blue box game studios в публікації на своєму офіційному сайті озирнулися на рік, що минає і повідали про найближчі плани.

Джерело зображень: blue box game studios

Нагадаємо, abandoned (робоча назва) була представлена в квітні і досі не отримала жодного нового трейлера. У серпні розробники хотіли представити якийсь вступ гри, але і цим планам збутися виявилося не судилося.

За словами творців, виробництво abandoned почалося ще в 2017 році. З тих пір концепція не раз змінювалася — остання на даний момент таке перезавантаження трапилася вже після анонса.

З моменту випуску abandoned: realtime experience випробували 3 млн користувачів ps5 протягом 11 млн сесій

Також автори визнали надто ранній анонс додатка abandoned: realtime experience, призначеного для демонстрації нового ілюстративного матеріалу по грі, і зареклися не повторювати допущених помилок.

На початку 2022 року blue box game studios збирається оновити додаток і додати в нього технічне демо, яке в реальному часі покаже графіку, звук і функцію тактильної віддачі dualsense в abandoned.

Реліз прологу abandoned все ще призначений на перший квартал 2022 року. Також в найближчому майбутньому розробники збираються влаштувати презентацію, під час якої розкриють фінальну назву гри і не тільки.

Прем’єра abandoned очікується в 2022 році на ps5. Головними достоїнствами своєї гри автори назвали “новий наратив», «реалістичний геймплей»і “кінематографічний досвід”.