Творець diablo заявив, що не збирається підтримувати blizzard і випуск diablo ii: resurrected

22

Співзасновник і колишній президент blizzard north девід бревік (david brevik) стояв біля витоків diablo. Він був провідним програмістом і старшим дизайнером першої частини і керував створенням сиквела. Однак зараз розробник заявив, що не має наміру підтримувати blizzard і запуск diablo ii: resurrected. Девід бревік пообіцяв звести до мінімуму відповіді на питання щодо майбутнього ремастера.

Джерело зображення: snacknews

Користувач twitter під псевдонімом kyss4k запитав колишнього президента blizzard north: «не могли б ви розглянути пропозицію про те, щоб показати, як граєте в diablo ii: resurrected? я впевнений, це отримає мільярди переглядів, і було б дуже цікаво дізнатися, що ви думаєте про ремастер і так далі. Це [також] була б чудова можливість більше поговорити про створення diablo ii, яку ми всі любимо”.

Девід бревік відповів: “вибачте, але зараз я не підтримую blizzard-включаючи все, що пов’язано з diablo ii: resurrected. Я не буду купувати і транслювати diir, і моя взаємодія з diablo ii: resurrected і [відповіді на] питання [про ремастер] будуть дуже обмеженими”.

Джерело зображення: pc gamer

Швидше за все, позиція девіда бревіка пов’язана з недавнім скандалом. Влада каліфорнії подала в суд на activision blizzard через домагання, утиски жінок і культури «чоловічого студентського братства». Після цього проти компанії виступили всі, від гравців і співробітників до колишніх керівників.

Diablo ii: resurrected вийде 23 вересня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x, series s і nintendo switch.