Twitter буде додавати до політичних твітів спеціальний ярлик

246

Twitter розповів про своїх планах додавати спеціальні ярлики до твітів від політичних кандидатів при проведенні проміжних виборів у США в цьому році.

Представники компанії повідомляють, що рішення було прийнято з метою надавати користувачам достовірну інформацію, запобігти появі фейкових облікових записів і зупинити розповсюдження неперевірених новин.

На ярликах буде вказано місце роботи людини, її належність до політичної партії і деяка інша інформація, пов’язана з його професійною діяльністю. Ярлики отримає і обліковий запис кандидата, і його твіти. Також вони з’являться на ретвитах, в тому числі і на тих, посилання на які публікуються поза самого сайту.

Поряд з Facebook і іншими соціальними мережами, Twitter пильно стежить за тим, щоб шахраї не використовували платформу для маніпуляції суспільною свідомістю в спробі вплинути на результат політичних виборів.

Вже на наступному тижні спеціальні ярлики отримають кандидати на пост губернатора і складу Конгресу. Поки керівництво Twitter не повідомляє, чи збираються вони поширювати свою ініціативу за межі США в інші країни, де втручання у виборчий процес також приймає серйозні масштаби. У питаннях верифікації облікових записів Twitter співпрацює з некомерційною безпартійної організацією Ballotpedia.

Раніше Twitter та інші компанії заявляли, що вони будуть позначати політичні оголошення і надавати інформацію про те, хто заплатив за їх публікацію. У березні представники Facebook повідомляли про прогрес у боротьбі зі зловживаннями щодо виборів. Зусилля компанії включали в себе розширення заходів по перевірці фактів і використання штучного інтелекту для блокування спам-акаунтів.

Джерело: http://wnro.kiev.ua/