У мережі з’явилися відомості про вартість збірки ремастерів grand theft auto iii, vice city і san andreas

14

Днями rockstar офіційно анонсувала збірник grand theft auto the trilogy — the definitive edition. Сталося це не сьогодні і не вчора, як намагаються зробити вигляд деякі письменники-читачі з суміжного розділу, а в п’ятницю. Відомо, що збірник порадує поліпшеною графікою, а також вдосконаленими механіками ігрового процесу, але, на жаль, розробники не оголосили дві найважливіших крупиці інформації: дату релізу і ціну.

Але, як воно часто буває в сучасній ігровій промисловості, там, де не вдається вивудити інформацію з офіційних джерел, на допомогу приходять джерела неофіційні. Зокрема, на сайті однієї з британських роздрібних мереж з’явилася опція оформлення попереднього замовлення на grand theft auto the trilogy-the definitive edition; а де передзамовлення, там неминуче повинна бути вартість. Судячи з усього, жителям туманного альбіону за збірку доведеться викласти 60 і 70 фунтів стерлінгів за версії для консолей минулого і нинішнього покоління відповідно.

Логічно припустити, що в континентальній європі ціни складуть 60 і 70 євро, в америці 60 і 70 доларів, ну а в росії — аналог з урахуванням регіонального коефіцієнта (2 999 або 3 499 рублів).

Багато геймери вже справедливо обурюються, вважаючи, що набір ремастерів ігор далекого минулого, якими б культовими і чудовими вони не були, не коштує таких великих грошей. Втім, від take-two interactive, батьківської компанії rockstar, у якої «розробка дорожчає», іншого очікувати не доводиться.