У мережу витекли перші знімки, зроблені на google pixel 6 [фото]

18

Не чекаючи презентації флагманського смартфона, один із співробітників google опублікував фотографії, нібито зроблені на основну і фронтальну камери пристрою. Кадри вийшли спірними, але якщо витік вірна, вони дозволяють скласти деяке враження про фотоможливості прийдешньої новинки.

Представник компанії захір сабур опублікував знімки в соціальній мережі facebook, зазначивши, що вони зроблені на «поки невишедшій смартфон google», що явно вказує на моделі google pixel 6 або pixel 6 pro. Обидві фотографії виглядають трохи неприродно через істотне перенасичення колірних відтінків. Можливо, знімки були відредаговані або зйомка проводилася з включенням якогось спеціального режиму постобробки.

На початку серпня google анонсувала смартфони лінійки pixel 6, зазначивши, що важливою особливістю пристроїв стане наявність фірмового чіпа tensor. Він буде відповідати за обробку завдань, виконання яких вимагає активної взаємодії з нейронними мережами і штучним інтелектом. Таким чином, компанія планує істотно підвищити продуктивність новинок в різних сценаріях роботи.

За попередньою інформацією, презентація pixel 6 відбудеться 13 вересня.