У пошуках найвигіднішої відеокарти для майнінг ефіру-rtx 3060 ti vs rtx 3070 від cryptoleo

13

Криптовалюта дорожчають, а значить саме час почати майні, адже в будь-який момент ефір може піднятися до 5000 доларів і вище, що зробить початківця фермера багатим в найкоротші терміни. Насправді перед фермерами постає два ключових питання: де знайти грошей на дорогі відеокарти, і який графічний чіп купити. На жаль, але з першим пунктом ми вам не допоможемо, а значить вам доведеться вирішувати фінансову частину самостійно, а ось з вибором постараємося посприяти.

Geforce rtx 3080 занадто дорога, а geforce rtx 3060 недостатньо ефективна. Саме тому потрібно вибрати золоту середину. Відеокарти виробництва amd поточного покоління відразу відмітаємо, адже хешрейт у них залишає бажати кращого. Таким чином у нас всього два варіанти: geforce rtx 3060 ti і geforce rtx 3070. Перша коштує близько 80 тисяч рублів, в той час як друга тягне на всі 107 тисяч. І ось тут і потрібно враховувати, що багато майнер копають не тільки ефір, але і інші криптовалюта. Саме тому без допомоги професіонала не обійтися. Сьогодні ми заглянемо на канал до cryptoleo, який вже провів всі тести і готовий поділитися з нами висновками.

Вище ви можете спостерігати цікаву таблицю. У першій колонці назва криптовалюта, у другій добовий заробіток на одній відеокарті geforce rtx 3070. У третій та ж інформація, але для geforce rtx 3060 ti. Після цього (колонка 900) окупність першої карти в добі. В останній колонці (700) окупність geforce rtx 3060 ti в добі. Як бачите, сьогодні ефіріум не є найвигіднішою криптовалюта, а значить терміни окупності в ньому нижче, ніж при традиційних способах. Проте conflux (cfx) не настільки стабільний. Це означає, що через тиждень він може втратити статус лідера, що змушує нас вести підрахунки по окупності в ефірі.

Отже, geforce rtx 3070 дозволяє вам окупити вкладення за 330 днів при поточному курсі ефіру. Це дуже багато, адже вам доведеться 11 місяців оплачувати рахунки на електрику, сподіваючись, що віталік бутерін не обмежить майнер доступ до видобутку ефіру. З geforce rtx 3060 ti показники краще, адже для повернення вкладень потрібно 257 днів. Назвати 8 місяців невеликим терміном у нас не повертається язик, але варіантів сьогодні немає. Саме тому майнер зі стажем рекомендують брати відразу повну ферму. Вже через кілька місяців ви отримаєте відчутний дохід (не повернення коштів), що дозволить не тільки з сумом чекати, поки одна нещасна карта відіб’є вкладення, а й докуповувати нові ферми. Саме так роблять багато прокачані шахтарі.