У росії може посилитися дефіцит електроніки-затори в південнокорейському порту пусан затримують відправку товарів

16

Що спостерігаються в південнокорейському порту пусан затори приведуть до складнощів з доставкою в росію контейнерів з різними товарами. Йдеться про побутову техніку, смартфони, компоненти для пристроїв samsung і lg, а також про деталі для автомобільної промисловості.

Тут і нижче зображення reuters

Про проблеми, як повідомляє “інтерфакс«, розповів президент пат» трансконтейнер” олександр ісурін. За його словами, зараз вантажі з пусана виходять в обмеженому обсязі. Через це може постраждати російська it-галузь, яка і без того переживає дефіцит електронних компонентів.

” вони [затори] вплинуть на всіх, хто чекає вантаж з кореї. Lg пропаде з полиць, samsung. Вантаж з кореї не виходить. Samsung багато ми веземо через далекий схід, досить багато, вони користуються і сухопутним (маршрутом). Але, коли порушується один ланцюжок поставок, ти не можеш одну замістити на іншу дуже швидко», — заявив пан ісурін.

Зазвичай стандартний час очікування в портах до моменту навантаження контейнера на платформу становить 3-5 діб. Зараз в порту пусан термін очікування виріс до 12 діб, через що відправка вантажів значно ускладнилася.

” у російських портах далекого сходу виникли складнощі з контейнерною логістикою. У зв’язку з більш дешевою, ніж в балтійському басейні ставкою фрахту, відбувається перетік вантажів на далекий схід. В результаті зростання контейнеропотоку збільшується час обробки контейнерів на всіх етапах логістичного ланцюжка«, – зазначає»інтерфакс”.