У steam стартував розпродаж ігор серії resident evil

36

реклама 1 resident evil-це велика серія комп’ютерних ігор в жанрі survival horror з видом від третьої особи (за винятком останніх двох частин).

Стартувала франшиза в далекому 1996 році, з релізу на першій playstation. Сюжет гри оповідав про спалах невідомого вірусу, який перетворив на зомбі більшість людей, що живуть в місті раккун-сіті. Винним у цій події була корпорація umbrella, які намагалися створити нову біологічну зброю. З кожною новою частиною, гра набувала все більшу кількість фанатів, тим самим, отримавши широку популярність і кіноадаптацію на початку нульових.

На даний момент є можливість ознайомитися з усіма частинами серії, представленими на онлайн-майданчику steam. Розробник анонсував розпродаж дев’яти частин хоррора зі знижками до 80%. Сьома частина серії обійдеться в 329 рублів, resident evil 6 продають за 239 рублів. З усім переліком ігор, а також поточними знижками, можна ознайомитися на сторінці в steam.

Розпродаж ігор триватиме до 28 жовтня. До слова, остання частина resident evil village, що вийшла 7 травня поточного року, обійдеться геймерам за 1399 рублів.